Chcete začať podnikať? Začnite kúpou štvorkolky

Chcete začať podnikať? Začnite kúpou štvorkolky

by spravca

Možno si hovoríte, že sme sa pomýlili. Na čo by ste kupovali štvorkolku? Ako s ňou podnikať? Nie, nejde o omyl. Nepredstavujte si štvorkolku len ako stroj, ktorý vrčí v lesnom teréne alebo preteká na off road tratiach. Pracovné štvorkolky sú multifunkčné. Investujte do ATV alebo UTV a ponúkajte rôzne, nielen poľnohospodárske, služby.

Pracovné štvorkolky ako cesta k podnikaniu

Pracovná švorkolka sa môže stať prostriedkom k podnikaniu. Investujte do silného a kvalitného stroja akými sú štvorkolky can am a ponúkajte poľnohospodárske i iné služby. Svoje služby môžete predávať záhradkárom, farmárom alebo dokonca mestu. Stačí sa pozrieť na trávnaté porasty v mestách a pochopíte, že ako nájomný kosec budete mať práce vyše hlavy. Navyše je jazda na štvorkolke zábava, takže sa vaše podnikanie stane aj vašim koníčkom.

Čo všetko môžete so štvorkolkou robiť

Okrem kosenia trávy sa dá štvorkolka využiť na veľa spôsobov. Medzi najbežnejšie práce, ktoré štvorkolky zvládnu patria nasledujúce činnosti:

  • Mulčovanie trávnatých porastov.
  • Prevážanie nákladu pomocou vozíka alebo v prípade nákladnej štvorkolky pomocou vstavanej korby.
  • Ťahanie dreva z lesa.
  • Nakladanie dreva – treba dokúpiť hydraulickú ruku.
  • Odpratávanie snehu na cestách a chodníkoch.
  • Oranie pôdy pomocou pluhu.
  • Starostlivosť o plodiny – posýpanie proti škodcom.
  • Dovoz zásob do horských chát – dokúpte k UTV snehové pásy, ktoré nainštalujete namiesto kolies.

Kosenie a odhŕňanie snehu pre obce a mestá

Zo všetkých menovaných činností sú najviac žiadané kosenie, čistenie chodníkov či ciest a odhŕňanie snehu. Ak sa vám podarí získať zmluvu s mestom či obcou, máte zaručenú prácu v lete i v zime. Je jasné, že k štvorkolke v tomto prípade musíte kúpiť snežný pluh. Na kosenie dokúpte sekačku a mulčovač. Mulčovač sa vám zíde pri prácach pre farmárov, ktorí chcú pokosenú trávu nechať v záhrade ako hnojivo. So štvorkolkou sa dá ľahko dostať aj medzi kríky a lavičky v parku. Do prednej časti štvorkolky môžete inštalovať aj kefy na zametanie a čistiť chodníky.

Začnite svoje podnikanie čo najskôr. Vyberte si štvorkolku na https://www.brp-world.com/sk/sk/nakupne-nastroje/customise-your-own-off-road.html. Výhodou je, že na uvedenom linku si dokážete zostaviť štvorkolku podľa vašich predstáv.

 

You may also like