Vaše SUV si zaslúži len to najlepšie. Vsaďte na celoročné pneumatiky značky Hankook

Vaše SUV si zaslúži len to najlepšie. Vsaďte na celoročné pneumatiky značky Hankook

by spravca

Rozhodli ste sa pre kúpu SUV? Znamená to, že patríte medzi motoristov vyhľadávajúcich pohodlie a bezpečnosť. Kúpou SUV to samozrejme nekončí, pretože pre bezpečnosť vozidla je nutné, aby ste mu dopriali nielen pravidelný servis, ale tiež najkvalitnejšie súčiastky. Každému, kto hľadá celoročné pneumatiky pre SUV odporúčame Hankook Kinergy 4S2 X.

Víťaz testu pneumatík Auto Bild Allrad

Značka Hankook sa môže pochváliť mnohými víťazstvami vo sfére pneumatík. Minulý rok sa im podarilo získať prvé miesto medzi celoročnými pneumatikami pre malé osobné vozidlá a tento rok pre SUV. Znamená to, že Hankook skrátka vie, aké vlastnosti musia celoročné pneumatiky bezpodmienečne mať. Ak patríte medzi odporcov prezúvania a nechcete v garáži schovávať letné alebo zimné pneumatiky, mali by ste reálne uvažovať nad kúpou celoročných pneu Hankook. Hankook vyrába Kinergy pre všetky rozmery pneumatík a po posledných prieskumoch sa rozhodol vyrábať celoročné pneumatiky pre SUV. Spoločnosť presvedčil fakt, že tento segment sa neustále rozrastá a takmer 20 % všetkých predaných pneumatík je práve celoročných. Investíciou do výskumu a výroby nových zmesí sa Hankooku podarilo vytvoriť celoročné pneumatiky, ktoré prekvapia jazdnými vlastnosťami, životnosťou a vysokou bezpečnosťou. Vďaka Kinergy 4S2 X sa nemusíte obávať žiadneho počasia a ani najťažších poveternostných podmienok.

Celoročný gigant medzi pneumatikami

Kinergy 4S2 X sú vskutku gigantom medzi celoročnými pneumatikami. Nejde o ich rozmery, ale o vlastnosti, ktoré sú momentálne neprekonateľné. Treba podotknúť, že sa nejedná o najlacnejšie pneumatiky, ale pomer ceny a kvality je na prijateľnej úrovni. Aké prednosti majú pneumatiky Hankook Kinergy určené pre SUV? Certifikácia 3PMSF pneumatík Kinergy znamená, že tieto pneu znesú zasnežené cesty a zľadovatené plochy. Je absolútne jedno, či budete cesty brázdiť v lete, alebo v zime. Na kolesách vám budú sedieť gumy, ktoré zabezpečia perfektné jazdné vlastnosti vozidla na suchu, vlhkej vozovke i na snehovej prikrývke. Neuveriteľná stabilita bola dosiahnutá vďaka smerovému dizajnu dezénu do tvaru V. Véčkový dezén odvedie z pneumatík prílivy dažďovej vody alebo mokrého snehu v sekunde. Prírodné suroviny využité na výrobu Kinergy zaisťujú vysokú priľnavosť, krátku brzdnú dráhu a záber za každého počasia. Poslednou bodkou výnimočných vlastností Kinergy 4S2 X je nízka hlučnosť.

 

 

 

You may also like